Kogu boonuspunkte!

Viking Line Club uueneb ja areneb. Alates 17.02.2017 saavad klubiliikmed oma reiside ja laeval sooritatud ostude eest boonuspunkte ehk Paate. Alates 2018. aastast on paate võimalik kasutada maksevahendina oma reiside eest tasumisel

Kogu Paate!

Alusta Paatide kogumisega juba täna. Paate saad nii reiside kui ka ostude eest laeval*. 1 € = 1 Paat.
Broneeringut tehes teata kindlasti oma kliendinumber, laeval oste sooritades esita klubikaart. Lisa broneeringusse kindlasti ka kaasreisijate kliendinumbrid, et ka nemad saaksid koguda oma Paate.

Kui oled kogunud 500 Paati, saadame Sulle eripakkumise. 1000 kogutud Paadiga pääsed aga juba järgmisele — Plus-tasemele. Plus-tasemel koguneb Paate alati topelt. Kui jõuad Plus-tasemele juba 2017. aastal, kahekordistame ka Sinu esimesed 1000 Paati. Lisainfo erinevate tasemete kohta.

Paatide kasutamine

Alates 2018. aasta algusest on võimalik Paate kasutada oma reisi eest maksmiseks. Paadid kehtivad 24 kuud ning neid on võimalik kasutada aasta ringi. Plus-tasemel 1€ = 2 Paati. Ühe Paadi väärtus on 0,015 €. Seega kulub 12 € maksva päevakruiisi eest tasumiseks 800 Paati.

Viking Line Club’i liige tasub olla, sest lisaks Paatidele saad soodushinnaga laevareise, eripakkumisi laevade kauplustes, restoranides ja baarides ning meie sihtkohtades.

* Paate ei kogune hotelli- ja suvemaja-broneeringutelt, bussireiside, maateenuste ning tubakatoodete eest.