Champagne

Essi Avellan Champagne Collection

Mul on suur rõõm esitleda värskeid uudistooteid sisaldavat šampanjavalikut, mille olen kokku pannud spetsiaalselt Viking Line`i jaoks. Šampanjade müük laevadel on märkimisväärselt tõusuteel. Seetõttu olen saanud meeldiva ülesande - koostada Läänemere parim šampanjavalik!

Viking Line lubab alati vähemalt 25% soodsamaid hindu kui maal, seega on nüüd võimalik osta šampanjat eriti konkurentsivõimelise hinnaga.

Šampanjasid on erinevate maitsenüanssidega. Viking Line`i laevadel leidub nii maailmakuulsaid – Dom Pérignon, Krug, Taittinger ja Pol Roger – kui ka vähemtuntud meistreid nagu Charles Heidsieck ja Henriot. Laeva šampanja aukohta hoiab esmaklassiline Laurent-Perrier.

Kihisevaid maitseelamusi šampanjade maailmas!

Essi Avellan, Master of Wine

Essi Avellan on esimene soomlane, kes on pälvinud Master of Wine aunimetuse. Šampanjaekspert Avellan on kirjutanud mitmeid veiniraamatuid. Hetkel on tal käsil rahvusvaheline vahuveinipiibel "Christie`s World Encyclopedia of Champagne and Sparkling Wine". Avellan on maailma ainsa šampanjale keskendunud väljaande Fine Champagne peatoimetaja, ajakirjade Decanter ja The World of Fine Wine šampanjažürii liige ning Soome ajakirja Glorian Ruoka & Viini kolumnist.


Kas teadsid...

...et Food Gardeni restoranidest leiad veelgi suurema valiku erinevaid šampanjasid? Nende Essi Avellan Champagne Collectionisse olen kokku kogunud pärle väiketootjatelt, väikestes partiides haruldusi ning maailmakuulsaid klassikuid. Valik muutub pidevalt, seega tasub üle vaadata ka praeguse hetke unikaalsed leiud!