Sünnipäevapakkumised

Kanna Viking Club'i kaarti alati kaasas, sest soodustused nii maal kui merel kehtivad ainult kaardi esitamisel.

Kalev Spa

Viking Club'i liikmele:

  • Kalev Spa täisteenuse pääse, mis sisaldab 3 tunni jooksul veekeskuse, jõusaali, saunade ning rühmatreeningu külastust hinnaga 6,90€ (tavahind 14,90€). Allahindlust saab kohapeal VCE kaardi ettenäitamisel.
  • Kalev Spa wellness keskuses aroomimassaaž mereliste vitamiinidega 45 min 25 € (tavahind 40 € ), vajalik eelbroneering.
  • Express Päevaspaa pakett hinnaga 37€ (tavahind 63€). Pakett sisaldab klassikalist Alessandro kätehooldust 45 min ja Guinot värskendavat näohooldust 30 min, vajalik eelbroneering.      

NB! Soodustuste saamiseks tuleb kasutada võlusõna "Viking Club'i sünnipäev".

Pakkumine kehtib kuni 30.11.2016.

Aia 18,  10111 Tallinn, www.kalevspa.ee


Scheeli restoran

Romantiline juugend-stiilis Scheeli on Tallinna vanalinnas asuv 1920ndate pärl. Siin on hinnas puhtad maitsed, traditsiooniline toiduvalmistusviis ja tervislik toit.
Viking Club'i liikmele: 10% allahindlust arve lõppsummast kogu laudkonnale (kuni 8 inimesele).
Sünnipäevapakkumine*: Viking Club'i kaardi ette näitamisel mistahes ostu korral saab külaline 1920ndatest inspireeritud kokteili (alkoholiga või alkoholivaba).

* Pakkumine kehtib kuni 30.11.2016.

Vana-Turg 2, 10140 Tallinn, www.scheeli.eu


Viikingite näitus Lennusadamas

Viikingid: elu legendide taga. Kes nad olid? Sõdalased, vallutajad, röövlid? Või hoopis kaupmehed, maadeavastajad ja põlluharijad? Näitus tutvustab viikingite kultuuri seni vähetuntud vaatenurgast ning toob publikuni rikkaliku valiku viikingiaegseid aardeid. Interaktiivne, kaasakiskuv ning maailmapilti avardav.

Viking Club'i kaardiga on sünnipäevakuul kaardi ette näitamisel pilet 15% soodsam! Täispilet 11,90 eurot ja perepilet 23,80 eurot. (Täispilet muidu 14.- ja perepilet 28.-)

Vesilennuki 6, Tallinn, www.meremuuseum.ee/lennusadam/


Sea Life (Helsingi)

Oktoobrukuus saab lisaks SEA LIFE piletile juurde võtta ka spetsiaalse ekskursiooni "Behind the Scenes", mis viib külastaja kulissidetagusesse maailma.
Viking Club'i liikmetele hind 14 €, vajalik eelbroneering. Ekskursioon on soome ja inglise keeles.

Pakkumine kehtib kuni 18.12.2016.

Linnanmäki, Tivolikuja1, Helsingi www.visitsealife.com/helsinki