Tallinn Viking Club logo

Elamused

Kanna Viking Club'i kaarti alati kaasas, sest soodustused nii maal kui merel kehtivad ainult kaardi esitamisel.


Botaanikaaed

Tallinna Botaanikaaed asub Pirital, 10 kilomeetri kaugusel Tallinna südalinnast. Siin on lisaks kõivõimalikele kohalikele taimedele sekka ka eksootilisi haruldusi.

Viking Club'i liikmele: 10 % allahindlust normaalhinnaga pileti ja perepileti puhul.

Kloostrimetsa tee 52, Tallinn, www.tallinnbotanicgarden.org


KGB-muuseum

KGB-muuseumis astud tagasi Nõukogude aega. Muuseumis kohtuvad kaks eri maailma - nõukogude propaganda loodud illusioon ja reaalsus. Muuseumis on eksponaate ajast, mil KGB luuras Viru hotelli külastajate ja töötajaskonna järgi hotelli viimaselt korruselt.  KGB-muuseum on Tallinna hetke üks põnevamaid muuseume. Külastus koos giidiga, sest muidu jääb palju olulist informatsiooni saamata. Külaskäigu palume ette broneerida.

Viking Club'i liikmele: hotellis ööbivale külastajale 6 €, tavakülastajale 8 €.

Viru Väljak 4, Tallinn, www.sokoshotels.fi


Kingituste pood Rode

Suures valikus unikaalset Eesti disaini sh. ilutooteid, rõivaid ja suveniire. Müügil nii traditsioonilisi esemeid kui ka Eesti disainerite viimast loomingut. Suurepärane koht, kust leiad kingituse sõbrale või heale koostööpartnerile.

Viking Club'i liikmele: 10% allahindlust kõikidest toodetest.

Aadress: Pikk 15, Tallinn
www.kingikaubamaja.ee


Tallinna Teletorn

Tallinna Teletorn pakub ainulaadset vaadet. Imetle meie vanalinna kaunist panoraami sillerdava Läänemere taustal. Multimeediaekraanide abil saab vaadet suurendada või vaadata, kuidas sama paik aastasadu ja -kümneid varem välja nägi. Närvikõdi pakub kõndimine 22. korruse platvormi äärel. Lisainfo ja hinnad teletorni kodulehel.

Viking Club'i liikmele: 5% allahindlust normaalhinnaga sissepääsupiletist.

Kloostrimetsa tee 58 A,  Tallinn, www.teletorn.ee