Sea Life Helsinki

Vaatamist väärt


Kanna Viking Club'i kaarti alati kaasas, sest soodustused nii maal kui merel kehtivad ainult kaardi esitamisel.


SEA LIFE

Helsingi kesklinna lähistel, Linnanmäe lõbustuspargiga samal territooriumil asuv SEA LIFE avab akna hämmastavasse veemaailma ning viib rännakule, mis annab põneva ülevaate rikkalikust ja mitmekesisest mereelustikust.
NB! SEA LIFE on avatud iga päev v. a. 24.-25.12.

Viking Line Club'i soodustus:
20% allahindlust normaalhinnaga sissepääsupiletist (maksimaalselt 5 külastajat Viking Clubi kaardi kohta).


Allas Sea Pool

Helsingi kesklinnas, mõned meetrid Katajanokka terminalist on avatud vabaõhu-ujalate kompleks, mis pakub enneolematut võimalust nautida aastaringset ujumist otse linna südames. Kolmest basseinist kahes on soojendatud magevesi ja ühes soojendamata merevesi.

Külastades Allas Sea Pooli tuleb maksta 3€ deposiiti, mille vastu saab randmepaela, pääsu ujula territooriumile ja kapivõtme. Lahkumisel antakse ära randmepael ja tagastatakse deposiit 3€.  Käterätte ja ujumisriideid on võimalik kohapeal rentida.

Viking Line Club'i soodustus: 15 % allahindlust normaalhinnaga sissepääsupiletist kohapeal. Pakkumine kehtib 2017. aasta lõpuni.


Flytour Helsinki Ride + Animation 4D Ride

Flytour Helsinki on põnev ja teistmoodi elamus. Lisaks on see täiesti uudne võimalus põhjanaabrite kauni pealinna avastamiseks. See on äge 4D seiklus, kus 10 minuti jooksul õnnestub ära näha kõik Helsingi populaarseimad vaatamisväärsused.

NB! 5-8 a. lapsed on lubatud ainult koos täiskasvanud saatjaga. Me ei soovita atraktsiooni alla 5 a. lastele.

Viking Line Club'i soodustus: Flytour Helsinki 4D Ride + Animation 4D Ride soodushind 9€ (tavahind 18€), kehtib atraktsioonile algusega kell 11.15 perioodil 01.09.–31.12 2017.

Esmaspäeviti suletud.
Aadress: Katajankojanlaituri 2 B, 5 min jalutuskäigu kaugusel Viking Line'i terminalist.


Kaunis Kanavareitti - Helsingi kaunid kanalid

Kruiisil möödume Helsingi kaunitest randadest, rannikualadest ning mitmest vaatamisväärsusest nagu ajalooline merekindlus Suomenlinna, Korkeasaari loomaaed, Degerö kanal ja jäälõhkujad. Ekskursiooni ajal räägitakse ka Helsingi põnevast ajaloost.

Ekskursioon on soome, inglise, saksa ja vene keeles. Laeval saadaval brošüürid on rootsi, prantsuse, itaalia, hispaania, jaapani ja hiina keeles.

Leav väljub Helsingis Kauppatorilt, sealsamas müüakse ka pileteid.

Sõidugraafik:

04.09.–20.09. kl 12.30, 14.30

Viking Line Club'i soodustus: 2 täiskasvanut 25 € (tavahind 2 x 25 €), 2 last (6–15 a) 13 € (tavahind 2 x 13 €)


Suomenlinna 

Giidiga ekskursioon –Ekskursioonid avaldavad kaitserajatiste saladused ning jutustavad Suomenlinna värvikatest ajalooetappidest. Mälestused Rootsi ja Vene võimust räägivad elust merekindluses nii sõja kui ka rahu ajal. Miks rajati suur kindlus just saartele, kes oli õnnetu Carl Olof Cronstedt ja millal ehitati kiriku torni majakas? Tule ja selgita välja ning veeda mõnus päev Suomenlinnas! Vaata Suomenlinna kodulehelt ekskursioonide ajagraafik. 

Viking Club soodustus: Täiskasvanu pilet 8,00 €, laste pilet 3,00 € (normaalselt 10 €/4€). 

Suomenlinna muuseum –Suomenlinna keskuses asuv Suomenlinna muuseum tutvustab merekindluse ajalugu 18. sajandist tänapäevani. Püsinäitusel tutvustatakse väljakaevamistel Suomenlinna keldritest ja pööningutelt leitud  tööriistu, relvi ja laskemoona.

Ühtlasi esitletakse näitusel 18. sajandi keskel ehitatud 6,5meetrist laeva, mis on üks vanimatest säilinud paatidest. Muuseumi pileti hinda kuulub ka pooletunniste vahedega näidatav film ”Suomenlinna Experience”, mis kestab 25 minutit. Filmi näidatakse soome, vene, rootsi, inglise, saksa, prantsuse, jaapani ja hispaania keeles. Lisainfo ja ajagraafik Suomenlinna kodulehel. 

Viking Line Club'i soodustus: Täiskasvanu 5,50 € (tavahind 6,50 €)


 

Save

Save

Save

Save

Save

Save