Linnanmäki lõbustuspark

Linnanmäki on Soome populaarseim ning ka eestlaste hulgas armastatud ja tuntud lõbustuspark. Siin möödub märkamatult terve päev. Põhjamaade kõige laiema atraktsioonide valikuga pargis on kokku ligi 50 erinevat atraktsiooni, millest kõige ekstreemsem on 2011. aastal avatud Ukko.

Pargis on lisaks atraktsioonidele ja mängudele ka mitmeid söögikohti ja kohvikuid, kus on mõnus vahelduseks puhata või keha kinnitada.

Külastajad on just selles pargis kogenud suve kõige vahvamaid hetki juba aastast 1950.

Hind

  • Sissepääs Linnanmäe lõbustusparki - tasuta.
  • 1 päeva randmepael 37€ (kohapeal 39€)
  • Tasuta atraktsioonid alla 100 cm pikkustele lastele (suletakse 2 tundi enne pargi sulgemist).

Atraktsioonidele pääseb randmepaelaga. Randmepaela hind on olenemata pikkusest või vanusest kõikidele külastajatele sama ning kehtib lõbustuspargis terve päeva.

Kohapeal on müügil atraktsioonidele ka eraldi pileteid.

Broneerimine

Hind kehtib ainult koos Viking Line'i laevapiletitega. Broneeri reis ja randmepael mugavalt meie online broneerimissüsteemist.
NB! Kui väikelaps ei soovi tasulisi atraktsioone kasutada, ei pea talle ka käepaela ostma. Sel juhul palume broneeringu tegemiseks pöörduda meie broneerimiskeskusesse telefonil 1719.

Lahtiolekuajad

  • Iga päev 28.04.–03.09.
  • 06.–10.09, 13.–17.09, 23.–24.09. ja 30.09.2017
  • 01.10, 07.–08.10, 12.–22.10.2017

Täpsed kellaajad leiad siit.

Kuidas teha suhkruvatti?  Suhkruvatikool on kindlasti Linnanmäe selle suve magusaim uudis. Kursused toimuvad Shop Caramelli's ning see on Soome esimene ja ainus suhkruvatikool. Koolituse hind 7€, õppemaksu saab tasuda Suhkruvatikooli kassas.

Tasuta atraktsioonid päris pisikestele: Kotkot, Kuuputin, Merirosvolaiva, Miniautot, Muksupuksu, Panoraama, Pienoiskaruselli, Pilotti, Rumpukaruselli ja Vankkuripyörä.

Linnanmäel on avatud uus Mehhiko restoran Flores FreshMex, kus saad just oma soovi järgi maitsva tortilla valmistada.