Omena Hotel Turku

Omena hotellid asuvad alati südalinnas ning ühte tuppa mahub ööbima kuni 4 täiskasvanut.  Hotelli vahetus läheduses asuvad mitmed kohvikud, restoranid ja ostutänavad.

Kõik hotellitoad on kaasaaegsed ja avarad, kuhu mahub ööbima korraga kuni neli täiskasvanut. Tubades on kaheinimesevoodi ning kaks lahtikäivat  tugitooli, dušš, WC, televiisor, föön, külmutuskapp, mikrolaineahi ja veekeedukann.

Broneerimine

Broneerimine ja lisainformatsioon Omena Hotels kodulehelt www.omenahotels.com.
Ööbimise hind ei sisalda hommikusööki, kuid lisateenusena on võimalik tellida hommikueine tuppa või siis teha seda kohalikus partner-restoranis.

Pääs hotelli ja hotellituppa toimub  individuaalse numbrikoodi alusel, mis saadetakse teile  SMS-iga  või e-meili teel  paar tundi enne hotelliööbimise algust. NB! Hotellides puudub kohapealne personal.  

Viking Line'i klientidele mõeldud allahindluskood

Ülalnimetatud hotellidesse broneeringut tehes kasutage Viking Line`i klientidele mõeldud allahindluskoodi VIKING2015, mis annab tavahinnast 10% soodustust.

NB! Kui soovite soodustust Viking Line´i laevareisist, siis saatke meile Omena hotelli kinnitus koos laevareisi sooviga Viking Line`i  broneerimiskeskusesse e-meiliga booking.estonia@vikingline.com.