Pane kalendrisse kirja - Habitare!

Möödunud nädalavahetusel toimus Helsinki Messihallis Soome suurim ja juhtivaim sisustusmess aastast 1970 – Habitare. Habitarega koos toimus samaaegselt messihalli erinevates osades Antiigimess, moodsa kunsti mess ArtHelsinki, ValoLight, HifiExpo. 

Kokku külastas messi pea 52000 külastajat, sealhulgas meie. Meil on hea meel, et meile anti sellel aastal Viking Line poolt võimalus proovida nende paketti - kus mugavalt saad üheskoos broneerida laevapiletid ja ka messipileti Habitarele. Väga sujuv päev - hommikul minna ja laeva hommiku buffees kõht head ja paremat täis süüa - veeta päev Habitarel (saladuskatte all öeldes jääb alati veidi aega IKEA-ks) ja õhtul mõnusalt laevaga tagasi.

Mis siis uut ja huvitavat on tulemas - äratuntav must ja valge on alati moes. Muudest lisanduvatest aksentvärvidest on tunda tummiseid loodustoone - ploomililla, vanaroosa (roosa kvarts), metsaroheline. Aegumatu hall ei kao kuhugi. Vineer ning heledad kasest jms puidust tooted on tulemas veelgi rohkem sisustusse.

Seega, kui oled oma kodus sisustamas ning oled ideedejahil või tahad aega veeta siinsamas üle lahe Habitarel, siis pane kalendrisse juba kirja Habitare 2017

Tekst ja fotod: Kadi Jair, sisekujundaja.ee