Viking Line'i reisiblogi

Reisida on mõnus! Kuhu aga oma reisi jooksul minna, mida maitsta, vaadata, katsuda ja kogeda? Tere tulemast avastama uusi sihtkohti, põnevaid paiku, hubaseid kohvikuid ja vahvaid seiklusi. Siit leiad reisijutte ja kasulikke soovitusi merereisideks. 

Esimene peatus – Helsingi

Noor ja särtsakas lauljatar Laura Prits võtab Helsingi–Stockholmi kruiisist maksimumi. Loe, kuidas möödub üks lõbus ja muljeterohke päev Helsingis.

 

Ruska – Lapimaa viies aastaaeg

"Tegelikult on Lapimaa just sügisel täiesti pöörane. Siis kui on RUSKA. Puud ja põõsad, mäeküljed ja rabamaastik – kõik on just nagu leekides!" kirjutab Hele-Mai Alamaa.

Närvikõdi Tropicarios

Helsingi kesklinna lähedal Vallila linnaosas ootab külastajaid Tropicario – väike troopikaloomade loomaaed. Tropicario peamisteks asukateks on kõikvõimalikud maod, sisalikud, varaanid ja krokodillid.

Helsingi parimad kohvikud - kohvifänni teejuht

Soomlased on ühed maailma suurimad kohvijoojad ja Helsingis on väga palju mõnusaid kohvikuid.
Alljärgnevalt tutvustame teile kuut erilist kohvikut – need on paigad, mida peavad tõelised kohvifanaatikud ja kus lisaks hõrgule kohvile on ka lahe atmosfäär.

Pane kalendrisse kirja - Habitare!

Sisekujundaja Kadi Jairi meenutus aastatagusest messikülastusest.

Porvoo

Helsingist veidi üle poole tunni autosõidu kaugusel asuv maaliline Porvoo linnake väärib külastamist.

Helsingi ja Espoo

Vaid paar tundi merereisi ning juba tervitabki meid põhjanaabrite pealinn Helsingi - kaunis nii kargetel talvepäevadel kui ka sumedatel suveõhtutel.

Södermalm - Stockholmi tahumata pärl

Sea sammud Vikingi Line'i terminalist otse üles ja kohe jõuadki veidi boheemlaslikku Stockholmi linnaossa nimega Södermalm. Olla on siin mõnus, ainult aeg kaob liigagi märkamatult.