Mida rakendus pakub?

Enne reisi

Võid tutvuda erinevate laevade ja liinidega ning vaadata, mis laeval toimub täiesti uuel moel. Võid tutvuda ka kaupluse valikuga ning koostada oma ostunimekirja.

Merekauplus

Laeva kauplused on sinu nutiseadmes alati avatud - vaata, mida sooviksid osta, jälgi hindu või tee oma soovidest nimekiri.

Kruiisiprogramm

Enam ei ole vaja paberkandjal kruiisiprogrammi, sest leiad kõik vajaliku oma telefonist. Või miks mitte koostada hoopis oma kruiisiprogramm koos meeldetuletustega!

Avaleht

Soovime, et naudiksid oma reisi täiel rinnal. Selleka oleme loonud lehekülje, mis näitab, mis toimub laeval reaalajas. Lehe alguses on kirjas ka parimad pakkumised laeval ning info Happy Hour'i kohta.

Teenused ja lahtiolekuajad

Kogu info laeva teenustest, lahtiolekuaegadest, restoranide menüüdest. Enam ei pea ka mõtlema, kas on Soome või Rootsi aeg, sest rakendus näitab, kaua on aega nt kohviku avamise või sulgemiseni.

Laevainfo

Kuidas ma leian restorani, mille nime ma isegi ei mäleta? Kes juhib laeva? Millal saabume sadamasse? Vastused neile ja paljudele teistele küsimustele leiad siit.

Viking Club

Liitu Viking Club'iga - Sinu käsutuses on parimad pakkumised juba liitumise hetkest alates.

Suhtle!

Chati kaasreisijatega - suhtle erinevates rühmades ning sõlmi uusi tutvusi kogu reisi ajal.

PAF mängud

PAF-mängud nüüd Sinu telefonis! Kui soovid reaalset raha võita, tuleb siiski suunduda kasiinosse või mänguautomaatide juurde.

Laadi rakendus alla

 Android (Google play)

App-ikon Rakenduse nimi on Viking Line ning see on tasuta.