Cheesecake

Food Garden

Amorella, Gabriella ja Mariella

Food Garden hommikusöök

Restorani Food Garden hommikusöögil pakutakse kõikidele külastajatele tervituseks pokaal vahuveini. Hommikusöögi võite ise valida Food Garden`i  buffet rikkalikust lauast. Serveeritud on nii külmad kui soojad road. Kohv, tee ja kakao serveeritakse lauda.

Food Garden õhtusöök

Restorani krooniks on Food Garden`i buffet laud, täis hõrgutavaid eelroogi ja magustoite. Valikus leidub toite igast maailma nurgast. Food Garden`i buffet on teie käsutuses kogu õhtusöögi vältel. Pearoa saab valida à la carte menüüst.

Food Gardeni à la carte restorani saab 34 € eest osta toidukupongi, mille väärtus laeval on 38 €. Hinna sees on eelroogade ja magustoidu-buffet, pearoa ja meelepärased joogid saab valida à la carte menüüst. Juhul kui menüü alusel tellitu hind ületab 38 €, saab summa tasuda kohapeal.

Merevaatega laud

Soovid nautida hõrgutavaid roogasi koos suurepärase vaatega merele? Food Garden restorani on võimalik aknaäärne laud ette broneerida. Hind 3€/reisija. Lauabroneering eeldab, et olete etteostnud ka restorani Food Garden või Oscari toidukupongid. Broneerimine meie online-broneerimissüsteemi kaudu või telefonil 1719 (0,80 €/kõne+op.tasu).

Viking Line jätab endale õiguse muudatusteks. Värskeim info alati kodulehel.