M/S Viking XPRS

Suite, Premium ja Seaside-kajutid on kõik vaatega merele. Sviidid ja luksuskajutid on avaramad ja parema varustusega. Kõikides kajutites (v.a. Budget-klass) on dušinurk ja WC.

LYX Seaside Premium

Avaras aknaga kajutis on lai kaheinimesevoodi, diivan, riidekapp, wc, dušš, föön, LCD-teler, telefon ja külmik. Kajutid asuvad 6.tekil.
Kajuti pindala on 17,5–23,0 m².

A4 Seaside Standard

Neljakohalised aknaga kajutid vaatega merele asuvad 6. tekil. Kõikides kajutites on kaks alumist ja ülemist voodit, wc, dušinurk ja LCD-teler. Kajuti pindala on 9,5m².

A4R Seaside Standard Allergy

Neljakohalised aknaga kajutid asuvad 6. tekil. Kõikides kajutites on laminaatparkett, kaks alumist ja ülemist voodit, wc, dušinurk ja LCD-teler. Kajuti pindala on 9,5m².

A2P Seaside Standard

Kaheinimese kajutid vaatega merele asuvad 6. tekil. Kõikides kajutites on üks alumine ja ülemine voodi, wc, dušinurk ja LCD-teler. Kajuti pindala on 8,5m².

B4 Inside Standard

Neljakohalised aknata kajutid asuvad 6. tekil. Kõikides kajutites on kaks alumist ja ülemist voodit, wc, dušinurk ja LCD-teler. Kajuti pindala on 9,3m².

B4R Inside Standard Allergy

Neljakohalised aknata kajutid asuvad 6. tekil. Kajutites on laminaatparkett, kaks alumist ja ülemist voodit, wc, dušinurk ja LCD-teler. Kajuti pindala on 9,3m².

B2P Inside Piccolo

Kaheinimese aknata kajutid asuvad 6. tekil. Kõikides kajutites on üks alumine ja ülemine voodi, wc, dušinurk ja LCD-teler. Kajuti pindala on 6,8 m².

B2R Inside Piccolo Allergy

Kaheinimese aknata kajutid asuvad 6. tekil. Kajutites on laminaatparkett, üks alumine ja ülemine voodi, wc, dušinurk ja LCD-teler. Kajuti pindala on 6,8 m².

B2S Inside Piccolo Small

Kaheinimese aknata kajutid asuvad 6. tekil. Kõikides kajutites on üks alumine ja ülemine voodi, wc, dušinurk ja LCD-teler. Kajuti pindala on 5,8 m².

HB3 Inside Handicap

Kolmekohalised invakajutid on aknata ja asuvad 6. tekil. Kõikides kajutites on kaks alumist ja üks ülemine voodi, wc, dušinurk ja LCD-teler. Kajuti pindala on 13,4 m².