M/S Viking Grace

Laeval leidub luksuskajuteid nõudlikumale reisijale kuid loomulikult ka rahakotisõbralikumaid alternatiive. Kõik kajutid on kenad ja kõrgetasemelised.

Seaside ja Inside kajutid on 2-4 reisijale. Kes soovib rohkem ruumi ja mugavust võib valida nelja erineva sviidi või Premium kajutite vahel.  Peredele või lihtsalt suurematele seltskondadele soovitame aga perekajuteid, kus ruumi lausa kuuele reisijale.

Igas kajutis on dušš, WC, TV, telefon ja föön. Sviitide ja invakajutite ukseava on 89 cm, tavakajutitel 64 cm.

Kajutite koristamisega alustatakse kl 05.30 Stockholmi suunal ning 17.30 Turu suunal. Kellaajad on kohalikud.

Sviit Romantic (SU1)

Merevaatega, romantilise sisekujundusega sviit 8. tekil. Kaheinimesevoodi, diivanvoodi kahele alla 18-aastasele, 2 WC-d ja vannituba, kus on jacuzzi, tv , raadio, telefon, föön ning külmik. Kajuti pindala on 45 m2. Hind sisaldab hommikusööki*.

Sviit Organic (SU2)

Merevaatega, romantilise sisekujundusega sviit 8. tekil. Kaheinimesevoodi, diivanvoodi kahele alla 18-aastasele, 2 WC-d ja vannituba, kus on infrapunasaun, tv, raadio, telefon, föön ning külmik. Kajuti pindala on 45 m2. Hind sisaldab hommikusööki*.

Sviit Flow (SU4)

Merevaatega, mereteemalise sisekujundusega sviit 7. tekil. Kaheinimesevoodi, diivanvoodi kahele alla 18-aastasele, 2 WC-d, vannituba, TV, raadio, telefon, föön, külmik.
Kajuti pindala on 41 m2. Hind sisaldab hommikusööki*.

Sviit Ocean (SU3)

Merevaatega, trendika ning noorusliku sisekujundusega sviidid 7. tekil. Kaheinimesevoodi, diivanvoodi kahele alla 18-aastasele, 2 WC-d, vannituba, TV, raadio, telefon, föön, külmik. Kajuti pindala on 41 m2. Hind sisaldab hommikusööki*.

Premium (PRM)

Merevaatega kajut 7, 8 ja 9. tekil. Kaheinimesevoodi, diivanvoodi kahele alla 18-aastasele, TV, raadio, telefon, föön, külmik. Kajuti pindala on 13,8 m2. Hind sisaldab hommikusööki*.

Seaside Double (SD2)

Merevaatega kajut 6, 7 ja 8. tekil. Kaheinimesevoodi, TV, raadio, telefon. Kajuti pindala on 9,7 m2

Inside Double (ID2)

Sisekajut 5, 6, 8 ja 9. tekil. Kaks eraldi alumist voodit, TV, raadio, telefon.
Pindala: 9,4-9,7 m2

Inside Double Three (ID3)

Sisekajut 7. tekil. Kaheinimesevoodi ning Pullman-stiilis ülemine voodi, TV, raadio, telefon. Pindala: 9,7 m2

Seaside Four (S4)

Merevaatega kajutid 5, 6, 7 ja 8. tekil.  Kaks kõrvuti voodit all ja üleval, TV, raadio, telefon.
Pindala: 9,4-9,7 m2

Inside Four (I4)

Sisekajut 5, 6, 7 ja 8. tekil. Kaks kõrvuti voodit all ja üleval, TV, raadio, telefon. Pindala: 9,4-9,7 m2

Inside Two (I2)

Sisekajut 7 ja 8. tekil. Kaks eraldi alumist voodit, TV, raadio, telefon. Pindala: 9,4 m2.

Inside HC Four (IH4)

Sisekajut 6, 7, ja 8. tekil. Kaks kõrvuti voodit all ja üleval, TV, raadio, telefon, dušitool. Sobib liikumispuudega reisijatele. Pindala: 14 m2.

Double HC Four (DH4)

Merevaatega kajut 6. tekil. Kaheinimesevoodi, 1 voodi all ja üleval, TV, raadio, telefon, dušitool. Sobib liikumispuudega reisijatele. Pindala: 19,1 m2

Seaside HC Four (SH4)

Merevaatega kajut 6. tekil. Kaks kõrvuti voodit all ja üleval, TV, raadio, telefon, dušitool. Sobib liikumispuudega reisijatele. Pindala: 17,5 m2.

Seaside HC Three (SH3)

Merevaatega kajut 9. tekil. Kaks kõrvuti voodit all ja 1 üleval, TV, raadio, telefon, dušitool. Sobib liikumispuudega reisijatele (mitte ratastooliga). Pindala: 12,2-12,8 m2

Inside Piccolo One (IP2)

Väike ilma aknata kajut 5, 8 ja 9. tekil. Alumine voodi, ülemine voodi, TV, raadio, telefon. Kajuti suuruse tõttu soovitatakse seda 1 inimesele, ülemist voodit võib kasutada lisavoodina. Pindala: 5,5 m2

Seaside Family (SF6)

Merevaatega kahe kajuti kombinatsioon vaheuksega 6. tekil. Kuni 6-le reisijale (vähemalt 1 täiskasvanu ja 2 last). Ühes kajutis kaheinimesevoodi ja teises kajutis 2 kõrvuti voodit all ja üleval. Mõlemas kajutis TV, raadio, telefon. Pindala: 19,4 m2

Inside Family (IF6)

Kahe sisekajuti kombinatsioon vaheuksega 6. tekil. Kuni 6-le reisijale (väehemalt üks täiskasvanu ja 2 last). Ühes kajutis on kaheinimesevoodi ja teises kajutis 2 kõrvuti voodit all ja üleval. Mõlemas kajutis TV, raadio, telefon. Pindala: 19,4 m2

Seaside Four R (S4R)

Merevaatega kajut 7. tekil. Kaks kõrvuti voodit all ja üleval, TV, raadio, telefon. Sobib allergikutele. Pindala: 9,4 m2

Inside Four R (I4R)

Sisekajut 7. tekil. Kaks kõrvuti voodit all ja üleval, TV, raadio, telefon. Sobib allergikutele.
Pindala: 9,5 m2

*) Sviidi ja Premium-kajuti hind sisaldab hommikusööki. Sviidis reisival kliendil on võimalus valida, kas tellida hommikusöök kajutisse või süüa restoranis. Kui klient soovib hommikusööki tellida sviiti, siis tuleb eelnevalt täita kajutis olev ankeet ja esitada see eelneval õhtul laeva informatsiooni. Restoranis süües tuleb esitada restorani sisenedes kajutivõti. Premium kajutis reisivale kliendile serveeritakse hommikusöök restoranis Oscar (Buffet Aurora). Sviidi ja Premium-kajuti hind sisaldab hommikusööki kõikidele kajutisse broneeritud inimestele, nii lastele kui täiskasvanutele.