M/S Cinderella

Suite, Premium ja Seaside-kajutid on kõik vaatega merele. Sviidid ja luksuskajutid on avaramad ja parema varustusega. Kõikides kajutites (v.a. Budget-klass) on dušinurk ja WC.

Suite

Merevaatega kahetoalises sviidis (9 ja 10. tekk) on kaheinimesevoodi ja diivanvoodi. Kajutis on televiisor, raadio, telefon, föön, külmik, dušinurk ja wc.  Kajuti pindala on ca 50 m². (Sviidid on kõik erineva suurusega).
(Sviidid on erinevate suurustega). Kajuti hind sisaldab hommikusööki*.

LXA Seaside Premium Large

Merevaatega avarates kajutites (9 ja 10. tekk) on kaheinimesevoodi ja diivanvoodi (ühele täiskasvanule või kahele lapsele). Kajutis on televiisor, raadio, telefon, föön, külmik, dušinurk ja wc. Kajuti pindala on 29 m².

LXB Seaside Premium Promenade

Kahekohalised kajutid, vaatega välitekile, asuvad 11. tekil. Kajutis on kaheinimesevoodi, televiisor, raadio, telefon, föön, külmik, dušinurk ja wc. Kajuti pindala on 12,3 m².

AD2 Seaside Comfort (double bed 140 cm)

Kahekohalised kajutid,vaatega merele, asuvad 9. tekil. Kajutis on kaheinimesevoodi, wifi, televiisor, raadio, telefon, föön. dušinurk ja wc. Kajuti pindala on 9,0 m².

BD2 Inside Comfort (double bed 140 cm).

Kahekohalised aknata kajutid asuvad 9. tekil. Kajutis on kaheinimesevoodi, wifi, televiisor, raadio, telefon, föön. dušinurk ja wc. Kajuti pindala on 9,0 m².

A2 Seaside Standard

Kaheinimese kajutid vaatega merele asuvad 7, 9 ja 10. tekil. Kõikides kajutites on kaks üheinimesevoodit, wc, dušinurk. Kajutite pindala on 9,0 m².

A4 Seaside Standard

Neljainimese kajutid vaatega merele asuvad 6. tekil. Kaks kõrvuti voodit all (voodi ja diivanvoodi) ja kaks üleval, raadio ja telefon. Kajuti pindala on 9,0 m².

A4R Seaside Standard Allergy

Neljakohalused aknaga kajutid vaatega merele asuvad 5. tekil. Kõikides kajutites on laminaatparkett, kaks alumist ja kaks ülemist voodit, wc, dušinurk, raadio ja telefon. Kajutite pindala on 9,0m².

HA3 Seasice Handicap

Kolmeinimese aknaga kajut liikumispuudega reisijale asub 5. tekil. Kajutis on voodi, diivanvoodi, raadio, telefon,wc ja dušinurk. Kajuti pindala on 17,8 m².

B2 Inside Standard

Kaheinimese aknata kajutid asuvad 10. tekil. Kõikides kajutites on kaks üheinimesevoodit, wc ja dušinurk. Kajutite pindala on 8,4 m².

B4 Inside Standard

Neljainimese aknata kajutid asuvad 5, 6 ja 7. tekil. Kaks kõrvuti voodit all ja kaks üleval. Raadio ja telefon. Kajuti pindala on 8,4 m².

B4R Inside Standard Allergy

Neljakohalused aknata kajutid asuvad 5. tekil. Kõikides kajutites on laminaatparkett, kaks alumist ja kaks ülemist voodit, wc, dušinurk, raadio ja telefon. Kajutite pindala on 8,4m²

C4 Economy

Neljakohalised kajutid asuvad 2. tekil (autotekist allpool). Kõikides kajutites on kaks alumist ja ülemist voodit, wc, dušinurk ja raadio. Kajuti pindala on 8,4 m².

C2P Economy Piccolo

Kaheinimese kajutid asuvad 2. tekil (autotekist allpool). Kõikides kajutites on üks alumine ja ülemine voodi, wc, dušinurk. Kajutite pindala on 7,9 m².

*) Sviidi hind sisaldab hommikusööki. Kliendil on võimalus valida, kas tellida hommikusöök kajutisse või süüa restoranis Food Garden või Viking Buffet's. Kui klient soovib hommikusööki tellida sviiti, siis tuleb eelnevalt täita kajutis olev ankeet ja esitada see eelneval õhtul laeva informatsiooni. Restoranis süües tuleb esitada restorani sisenedes kajutivõti. Sviidi hind sisaldab hommikusööki kõikidele kajutisse broneeritud inimestele, nii lastele kui täiskasvanutele.