M/S Amorella

Suite, Premium ja Seaside-kajutid on kõik vaatega merele. Sviidid ja luksuskajutid on avaramad ja parema varustusega. Kõikides kajutites (v.a. Budget-klass) on dušinurk ja WC.

Suite

Merevaatega kahetoalises sviidis (9. tekk) on kaheinimesevoodi ja diivanvoodi (ühele täiskasvanule või kahele lapsele). Kajutis on televiisor, raadio, telefon, föön, külmik, duššinurk ja wc. Kajuti hind sisaldab hommikusööki*. Kajuti pindala on 34 m².

LXA Seaside Premium Large

Merevaatega avarates kajutites (9. tekk) on kaheinimesevoodi ja diivanvoodi (ühele täiskasvanule või kahele lapsele). Kajutis on televiisor, raadio, telefon, föön, külmik, dušinurk ja wc. Kajuti pindala on 16 m².

LYX Seaside Premium

Kahekohalised merevaatega kajutid asuvad  9. tekil. Kajutis on kaheinimesevoodi, televiisor, raadio, telefon, föön, külmik, dušinurk ja wc. Kajuti pindala on 11,3 m².

AD2 Seaside Comfort, TV

Merevaatega kajut 6. tekil kahele reisijale. Voodi 140 cm, TV, raadio, telefon ja föön. Lisavoodivõimalus puudub.
Pindala: 8,4 m².

BD2 Inside Comfort, TV

Aknata sisekajut kahele reisijale 9. tekil. Voodi 140 cm, TV, raadio, telefon ja föön. Lisavoodivõimalus puudub.
Pindala: 8,4 m².

A4 Seaside Standard

Neljakohalised aknaga kajutid asuvad 5. ja 6. tekil. Kõikides kajutites on kaks ülemist ja alumist voodit, wc, dušinurk ja raadio. Kajuti pindala on 8,4 m².

A4R Seaside Standard Allergy

Neljakohalised aknaga kajutid asuvad 5. tekil. Kõikides kajutites on laminaatparkett, kaks alumist ja ülemist voodit, wc, dušinurk ja raadio. Kajuti pindala on 8,4 m².

A8F Seaside Family

Merevaatega kahe kajuti kombinatsioon vaheuksega 5. tekil. Kuni 8-le reisijale (vähemalt 1 täiskasvanu ja 2 last). Mõlemas kajutis on 2 kõrvuti voodit üleval ja all ning raadio. Pindala: 2 x 8,4m2

B4 Inside Standard

Neljakohalised aknata kajutid asuvad 5, 6 ja 7 tekil. Kõikides kajutites on kaks alumist ja ülemist voodit, wc, dušinurk ja raadio. Kajuti pindala on 8,4 m².

B4R Inside Standard Allergy

Neljakohalised aknata kajutid asuvad 5. tekil. Kajutites on laminaatparkett, kaks alumist ja ülemist voodit, wc, duššinurk ja raadio. Kajuti pindala on 8,4 m².

B8F Inside Family, connecting door

Kahe sisekajuti kombinatsioon vaheuksega 5. tekil. Kuni 8-le reisijale (vähemalt 1 täiskasvanu ja 2 last). Mõlemas kajutis on 2 kõrvuti voodit üleval ja all ning raadio.
Pindala: 2 x 8,4m2

B2P Inside Piccolo

Kaheinimese aknata kajutid asuvad 5. ja 6. tekil. Kõikides kajutites on üks alumine ja ülemine voodi, wc, dušinurk ja raadio. Kajuti pindala on 7,0 m².

IP2 Inside Piccolo

Kaheinimese aknata kajutid asuvad 5 ja 9. tekil. Kõikides kajutites on üks alumine ja ülemine voodi, wc, dušinurk, TV ja raadio. Kajuti pindala on 7,0 m².

C4 Economy

Neljakohalised kajutid asuvad 2. tekil (autotekist allpool). Kõikides kajutites on kaks alumist ja ülemist voodit, wc, dušinurk ja raadio. Kajuti pindala on 8,4 m².

HA3 Seaside Handicap

Kolmekohalised aknaga invakajutid asuvad 5. tekil. Kõikides kajutites on kaks alumist ja üks ülemine voodi, wc, duššinurk (duššitool), televiisor, raadio. Pindala on 14,0 m².

HB3 Inside Handicap

Kolmekohalised aknata invakajutid asuvad 5. tekil. Kõikides kajutites on kaks alumist ja üks ülemine voodi, wc, dušinurk (dušitool), televiisor, raadio. Pindala on 14,0 m².

Q4 Budget

Neljakohalised kajutid asuvad 2. tekil (autotekist allpool). Kajutis on 2 nari (voodi laius 60 cm). WC koridoris. Kajutis pole pistikuid. Kajuti pindala on 4 m².

*) Sviidi hind sisaldab hommikusööki. Kliendil on võimalus valida, kas tellida hommikusöök kajutisse või süüa restoranis Food Garden või Viking Buffet's. Kui klient soovib hommikusööki tellida sviiti, siis tuleb eelnevalt täita kajutis olev ankeet ja esitada see eelneval õhtul laeva informatsiooni. Restoranis süües tuleb esitada restorani sisenedes kajutivõti. Sviidi hind sisaldab hommikusööki kõikidele kajutisse broneeritud inimestele, nii lastele kui täiskasvanutele.