Viking XPRS

Mõnusam meretee Tallinnast Helsingisse

Tallinna-Helsingi vahel sõitev Viking XPRS siirdub uuenduskuurile Lõuna-Rootsi,  Landskrona laevatehasesse  16.01.–01.02.2017. Ette võetakse suuremad ja väiksemad remonditööd ning muudatused – osad nähtavad, osad mitte nii väga.

Hetkel on kasutatud olemasolevat pildimaterjali. Pildid uuenenud ruumidest saabuvad peale värskendustöid!

Rosella Tallinna–Helsingi liinil 16.01.–01.02.2017

16.01.–01.02.2017 on Viking XPRS korralistel hooldustöödel. Sel ajavahemikul tuleb Tallinna-Helsingi liinile M/S Rosella.

Uues kuues Shopping World

Laevareis kujuneb enamasti ka ostureisiks! Uuendustööde käigus antakse Viking XPRSi kauplusele veelgi tänapäevasem ja säravam ilme,  juurde tuleb ka ruutmeetreid. Väljapanekud muutuvad endisest veelgi ahvatlevamaks.

Rootsi laud mugavamaks

Ka armastatud Bistro Bella restoranis võetakse ette mõningad muudatused: uue kontseptsiooni saab magustoidulaud, sooja toidu lett muutub pikemaks, tänu millele suureneb ka soojade söökide valik.

Oluline muutus, mida silmaga ei näe

Üks suurimaid ja olulisimaid töid, mis remonditööde käigus ette võetakse, jääb kahjuks silmale üsna märkamatuks. Viking XPRS saab uued sõukruvid, tänu millele on normaalsetes ilmastikuoludes võimalik laeva juhtida kolme peamasina asemel kahega (kokku on neli peamasinat). Tänu uuendusele väheneb Viking XPRSi kütusekulu märgatavalt.

Uuendatud Robert’s Coffee

Buffet´restorani kõrval asuv Robert’s Coffee läbib samuti värskenduskuuri, milles juhindutakse enamasti siiski kohvikuketi ettekirjutustest. Uuendustööde järel saab kohvik paremad tingimused eri liiki kohvide pakkumiseks, lisandub ka istumiskohti.

Mugavamad reisimistingimused

Uuendustööde käigus vahetatakse mitmes avalikus ruumis vaipkatted, osa kajuteid saab moodsama ilme, lisaks vahetatakse seal välja tekid ja padjad. 7. tekil asuvas konverentsiosakonnas uuendatakse konverentsitehnikat ning sisustust. Remonti lähevad ka laeva üldkasutatavad WC-d.

Suveparadiis Viking XPRSil

Suvisel hooajal on Viking XPRSi päikesetekk nii populaarne, et siia on lausa tung. Kuid mitte enam, sest 8. teki ahtrisse ehitatakse eelmisest veelgi suurem päikesetekk! Näljastele ja janustele on siin avatud Viking’s Out — väligrill ja -baar. Lisaks asub baar ka 10. välistekil.

Rohkelt tantsuruumi

7. teki ahtriosas asuv Dance Pavilion on uuendatud maast laeni, ning selle remonditööd kestavad veebruarikuuni. Laupäeval, 11.02. avabki uksed täiesti uus päeva- ja ööelu keskus uue nime all Club X. Ruumi tuleb juurde kolmandiku võrra, samuti lisandub 150 istekohta. Uus ja veelgi suurem baarilett suudab teenindada efektiivsemalt, suuremale tantsupõrandale mahub endisest rohkem rahvast, uuendatud on ka heli- ja valgustehnikat.

Dance Pavilion on suletud 30.01.–10.02.2017. Uus Club X avatakse 11.02.2017 kell 11.30.