M/S Mariella

Suite, Premium ja Seaside-kajutid on kõik vaatega merele. Sviidid ja luksuskajutid on avaramad ja parema varustusega. Kõikides kajutites (v.a. Budget-klass) on dušinurk ja WC.

Suite

Merevaatega kajut kahele (6. tekk). Eraldi elu- ja magamistuba. Kajutis on kaheinimesevoodi ja diivan, millest saab lisavoodi (ainult lastele), tv, raadio,telefon, külmik ning föön.Kajuti pindala on 38-40 m². Hind sisaldab hommikusööki*.

LYX Seaside Premium

Merevaatega kajut kahele (5 ja 6. tekk). Kajutis on kaheinimesevoodi, tv, raadio, telefon, külmik ja föön. Kajuti pindala on 12 m².

LXR Seaside Premium Allergy

Merevaatega kajut kahele, sobib allergikutele (5. tekk). Kajutis on kaheinimesevoodi, tv, raadio, telefon, külmik ja föön. Kajuti pindala on 12 m².

A2L Seaside Premium Large

Merevaatega kajut kahele 5.tekil (piiratud vaade). Kajutis on kaheinimesevoodi ja diivan, millest saab lisavoodi (laps alla 18 a.), tv, raadio, telefon, külmutuskapp ning föön.
Kajuti pindala on 18 m².

AD2 Seaside Comfort, TV

Tekk 5. Merevaatega kajut kahele reisijale. Kaheinimesevoodi (140 cm), TV, raadio, telefon ja föön. Lisavoodivõimalus puudub. 
Pindala: 8,3 m².

BD2 Inside Comfort, TV

Tekk 5 ja 6. Aknata sisekajut kahele reisijale. Kaheinimesevoodi (140 cm), TV, raadio, telefon ja föön.
Pindala: 8,3 m².

A4 Seaside Standard

Neljakohalised aknaga kajutid asuvad 4, 5 ja 6. tekil. Kõikides kajutites on kaks ülemist ja alumist voodit, wc, dušinurk ja raadio. Kajuti pindala on 8,3 m².

A4R Seaside Standard Allergy

Neljakohalised aknaga kajutid asuvad 4. tekil. Kõikides kajutites on laminaatparkett, kaks alumist ja ülemist voodit, wc, dušinurk ja raadio. Kajuti pindala on 8,3 m².

HA2 Seaside Handicap

Kahekohaline aknaga invakajut asub 4. tekil. Kajutis on kaks voodit, wc, dušinurk (dušitool), televiisor, raadio. Kajuti pindala on 11,0 m².

B4T Inside Standard, TV

Tekk 6. Aknata sisekajut neljale reisijale. 2 ülemist ja 2 alumist voodit. TV, raadio ja telefon.
Pindala: 8,3 m².

B2 Inside Standard

Kaheinimese aknata kajutid asuvad 4. tekil. Kõikides kajutites on kaks üheinimesevoodit, wc ja dušinurk. Kajuti pindala on 8,3 m².

B4 Inside Standard

Neljakohalised aknata kajutid asuvad 4. ja 5. tekil. Kõikides kajutites on kaks alumist ja ülemist voodit, wc, dušinurk ja raadio. Kajuti pindala on 8,3 m².

B4R Inside Standard Allergy

Neljakohalised aknata kajutid asuvad 4. tekil. Kajutites on laminaatparkett, kaks alumist ja ülemist voodit, wc, dušinurk ja raadio. Kajuti pindala on 8,3 m².

B2P Inside Piccolo

Kaheinimese aknata kajutid asuvad 4. tekil. Kõikides kajutites on üks alumine ja ülemine voodi, wc, dušinurk ja raadio. Kajuti pindala on 7,0 m².

C4 Economy

Neljakohalised kajutid asuvad 2. tekil (autotekist allpool). Kõikides kajutites on kaks alumist ja ülemist voodit, wc, dušinurk ja raadio. Kajuti pindala on 8,3 m².

Q3 Budget

Kolmekohalised kajutid asuvad 2. tekil (autotekist allpool). Kajutis on kaks voodit all ja üks üleval, wc koridoris. Kajuti pindala on 4 m².

*) Sviidi hind sisaldab hommikusööki. Kliendil on võimalus valida, kas tellida hommikusöök kajutisse või süüa restoranis Food Garden või Viking Buffet's. Kui klient soovib hommikusööki tellida sviiti, siis tuleb eelnevalt täita kajutis olev ankeet ja esitada see eelneval õhtul laeva informatsiooni. Restoranis süües tuleb esitada restorani sisenedes kajutivõti. Sviidi hind sisaldab hommikusööki kõikidele kajutisse broneeritud inimestele, nii lastele kui täiskasvanutele.