M/S Gabriella

Suite, Premium ja Seaside-kajutid on kõik vaatega merele. Sviidid ja luksuskajutid on avaramad ja parema varustusega. Kõikides kajutites (v.a. Budget-klass) on dušinurk ja WC.

Suite

Merevaatega kajut kahele 7 ja 9. tekil.  Eraldi elu- ja magamistuba. Kajutis on kaheinimesevoodi ja diivanvoodi, millest saab lisavoodi (ühele täiskasvanule või kahele lapsele, alla 18 aastat), TV, telefon, külmik, föön, dušinurk ja wc.  Pindala: 28,5 m² (erinevate suurustega). Hind sisaldab hommikusööki*.

SUM Junior Suite

Rõduga kaheinimese kajut 11. tekil. Magamiseks on eraldi nišš. Kajutis on kaheinimesevoodi ja diivan, millest saab lisavoodi (ühele täiskasvanule või kahele lapsele, alla 12 aastat), telefon, föön pükstepress, TV, külmik, dušinurk ning wc.  Pindala: 27 m².

LUX Seaside Premium

Rõduga kajut kahele 11.tekil. Kajutis on kaheinimesevoodi ja diivan, millest saab lisavoodi (ühele täiskasvanule või kahele lapsele, alla 12 aastat), telefon, föön, TV, külmkapp, dušinurk ning wc. Pindala 22 - 25 m².

LXA Seaside Premium Large

Merevaatega kajutites (7 ja 9. tekk) on kaheinimesevoodi ja diivanvoodi (ühele täiskasvanule või kahele lapsele, alla 12 aastat). Kajutis on TV, raadio, telefon, föön, külmik, dušinurk ja wc. Kajuti pindala on 20 m².

LYX Seaside Premium

Kahekohalised, välitekile vaatega kajutid (7 ja 9. tekk). Kajutis on kaheinimesevoodi, tv, raadio, telefon, föön, külmik, dušinurk ja wc. Kajuti pindala on 11,5 m².

B2X Inside Premium

Suur sisekajut kahele reisijale (11. tekk). Kajutis on kaheinimesevoodi, telefon, TV, külmik, wc ja dušinurk. Pindala 14,8-16,5 m²

B2T Inside Comfort Plus

Avar kajut 2 inimesele. Kajut on äsja moodsalt sisustatud, seal on telefon, teler ja föön. Kaheinimesevoodil (160 cm) on paksem madrats, mis tagab parema ööune. Põrandapind 11 m².

B4F Inside Comfort Family

Avar ja mugav kajut kuni 4 inimesele. Kajut on äsja moodsalt sisustatud, seal on ka telefon, teler ja föön. Kaheinimesevoodi (160 cm) paksem madrats tagab parema ööune. Kaks allatõmmatavat voodit (ülemine ja alumine voodi). Põrandapind: 13 m².

B2L Inside Large

Avar sisekajut kahele reisijale (6. tekk) . Kajutis on kaheinimesevoodi, telefon, teler, föön, wc ja dušinurk. Pindala 11 m².

B4L Inside Large

Avar sisekajut  kuni neljale reisijale (6.tekk). Kajutis on kaheinimesevoodi ja nari. Telefon, föön.wc ja dušinurk.
Pindala 13 m².

A4 Seaside Standard

Neljainimese kajutid vaatega merele asuvad 5. tekil. Kajutis on kaks kõrvuti voodit all (voodi ja diivanvoodi) ja kaks üleval, raadio, telefon, wc ja dušinurk. Kajutite pindala on 8,5m².

A4R Seaside Standard Allergy

Neljakohalised aknaga kajutid asuvad 5. tekil. Kõikides kajutites on laminaatparkett, kaks alumist ja ülemist voodit, wc, dušinurk. Kajutite pindala on 8,5m².

B4 Inside Standard

Neljakohalised aknata kajutid asuvad 5, 6 ja 7. tekil. Kõikides kajutites on kaks alumist ja ülemist voodit, wc ja dušinurk. Kajutite pindala on 8,5 m².

B2P Inside Piccolo

Kaheinimese aknata kajutid asuvad 5, 6, 7 ja 9. tekil. Kõikides kajutites on üks alumine ja ülemine voodi, wc ja dušinurk. Kajutite pindala on 7,0 m².

C4 Economy

Neljakohalised kajutid asuvad 2. tekil (autotekist allpool). Kõikides kajutites on kaks alumist ja ülemist voodit, wc, dušinurk ja raadio. Kajuti pindala on 8,5 m².

HB3 Inside Handicap

Kolmekohalised aknata invakajutid asuvad 5. tekil. Kõikides kajutites on kaks alumist ja üks ülemine voodi, wc, dušinurk (dušitool), raadio. Pindala on 14,5 m².

*) Sviidi hind sisaldab hommikusööki. Kliendil on võimalus valida, kas tellida hommikusöök kajutisse või süüa restoranis Food Garden või Viking Buffet's. Kui klient soovib hommikusööki tellida sviiti, siis tuleb eelnevalt täita kajutis olev ankeet ja esitada see eelneval õhtul laeva informatsiooni. Restoranis süües tuleb esitada restorani sisenedes kajutivõti. Sviidi hind sisaldab hommikusööki kõikidele kajutisse broneeritud inimestele, nii lastele kui täiskasvanutele.