Uuem ja kaunim Gabriella

Uuendused Helsingi-Stockholmi liini laevadel jätkuvad. Kui aasta tagasi läbis noorenduskuuri Mariella, on nüüd, aprillis, järg Gabriella käes. Kolm nädalat on laev dokis, suurimad muudatused toimuvad laeva restoranimaailmas. 21. aprillil avab laev taas uksed kõikidele reisijatele. Tere tulemast!

Lisaks kaheksale uuele restoranile ja baarile saavad uue näo ka ligi sada kajutit, lastega reisijatele saame nüüdsest pakkuda avaraid Comfort-klassi perekajuteid. Uudiseid on ka neile, kes peavad lugu šoppamisest, heast veinist ning loomulikult oleme mõelnud ka kõige pisemate reisijate peale.

Uued Comfort-kajutid ja maailma mõnusaimad voodid!

Gabriella saab uuendustejärgselt 50 avarat Comfort-kajutit. Lisaks kaheinimesevoodiga Comfort Plus- kajutitele (B2T), uuendatakse ka perekajuteid Comfort Family (B4F), kus on lisaks 160 cm laiusele voodile ka kaks lahtikäivat diivanit.

Veelgi mugavamad Premium-kajutid

Gabriella noorenduskuuri käigus värskendatakse ka pea 40 Seaside Premium- kajutit (LXB). Juba varem käesoleval aastal said moodsama kuue ka Seaside Premium Large- kajutid (LXA)  ja sviidid.

Tax Free kauplus - šoppajate paradiis

Kes meist ei põikaks merereisil ka laeva poodi! Gabriella Tax Free kauplus saab remondi käigus täiesti uue näo. Vastu tulles reisijate soovile on siin nüüdsest ka rohkem rõivaid ja lifestyle-tooteid.

Pop-up Shop

Kohe Tax Free kaupluse vastas avatakse Pop-up Shop, kus tippbrändide tooted vahelduvad vastavalt hooajale. Uue poe esimene esindaja alates 21.04. on Calvin Klein.

Restoranimaailm Gabriellal - 8 uut omanäolist restorani ja baari

CLUB MAR - kui armastad tantsida

Tere tulemast uude ja ägedasse ööklubisse Club Mar. See on koht, kus toimub tõeline pidu live bändi, show, trendikate kokteilide ja veinidega. Kes väikest närvikõdi soovib, võib istuda kasiinolaua äärde. Ööklubist pääseb otse 9. tekil asuvasse Upstairs Pub'isse.  

WINE BAR - kui pead lugu heast veinist.

Miks mitte tähistada merereisi algust pokaali šampanjaga imetledes kauneid vaateid! 8. tekil avatud uues Wine Bar'is on laias valikus kvaliteetseid veine, vahuveine ning šampuseid. Pisikestest klaasikestest on hõlbus degusteerida erinevaid veine ning meeldivaimad hiljem kaasa osta.

UPSTAIRS PUB - kui pead lugu õllest ja heast muusikast

9. tekil, Club Mar'i kohal asuv Upstairs Pubis on saadaval lai valik erinevaid õllesid sh. ka käsitöö- ja hipsterõlud ning viskid. Pubis on ka väike kauplus ning siin on võimalik korraldada õlle- ja viskidegustatsioone.

Õhtuti loob pubis mõnusa meeleolu trubaduur, siin toimuvad ka karaoke, öötundidel keerutab plaate DJ.

LIVING ROOM - kui tahad lihtsalt olla

Nagu ka juba nimi ütleb, on tegemist mõnusa elutoaga, kus on personaalne teenindus. Lausa nii personaalne, et baari ei ole, vaid joogid tuuakse lauda ning vajadusel ka valmistatakse kliendi silme all. Siin on mõnus nautida aperitiivi enne õhtusööki või niisama kaaslastega mõnusalt sumiseda, taustaks meeldiv lounge-muusika.

8. tekil asuv Living Room sobib ka suurepäraselt rühmadele erinevate ürituste korraldamiseks.

NO NAME - kui otsid ainulaadset maitseelamust

Skandinaaviapäraselt valgusküllase restorani No Name kontseptsioon on sarnane Mariella populaarse restoraniga Plate. 7- ja 9-käigulise degustatisoonimenüü märksõnadeks on puhtad maitsed ja kvaliteetsed toorained - lihtne ja maitsev.

GRILL - tuntud headuses

Uues grillrestoranis valmivad avatud köögis traditsioonilised ja suussulavad grillroad. Lisaks hamburgeritele ja steikidele pakutakse siin ka kala- ning taimetoite. Grillrestoran asub 8. tekil, laua ettebroneerimine ei ole vajalik.

BISTROTEK - mere annid!

Siin muudavad merereisi täiuslikuks kaunis merevaade ning uhke vaagen mereandidega, mis tuuakse nautimiseks kogu laudkonnale. Tere tulemast! Bistrotek asub laeva 8. tekil.

COFFEE & JOY - rõõm kohvist

Kui tunned, et käes on kohvipausi aeg, astu läbi 7. teki uuest kohvikust, kus saadaval lisaks kuumadele jookidele ning erinevatele kohvijookidele ka kergemaid suupisteid.

Lastele lõbu laialt

KIDS-mängutuba on avatud kohviku Coffee & Joy kõrval, kus vanematel on mugav pallimeres möllavatel mudilastel silma peal hoida. 6. tekil on noortele täiskasvanutele avatud mängukonsoolide tuba.

TRAVEL SPA

Armastatud ilu- ja hoolitsusteenuseid pakkuv Travel Spa saab uued ja trendikad ruumid 6. tekil ning on ühenduses saunaosakonnaga. Travel Spa klientidele on sauna- ja basseiniosakonda sissepääs tasuta.