Cinderella Stockholm

Stockholm

Stadsgården

Aadress: Stadsgården, Tegelvikshamn, 11630 Stockholm

GPS: N/lat 59° 18' 54,2", E/lon: 18° 5' 45,37".
System RT90: X:6579370, Y: 1630443

Postiaadress

Viking Line Skandinavien AB, Stadsgården, SE-11630 STOCKHOLM

Laevale registreerimine

Kõikidele reisijatele 2 tundi enne väljumist.
Gruppidele iga päev 06.15 – 20.15
Gruppide check-in toimub esimesel korrusel, gruppide kogunemine (kajutivõtmete jagamine jms) toimub teisel korrusel.
Autode check-in terminalist 700 m kaugusel.

NB! Check-in suletakse 10 minutit enne laeva väljumist

Takso

Taksopeatus terminali ees.

Parkimine

Lühiajaline, tasuline ja valveta parkimine terminali kõrval asuvas parklas. Pikaajaline, tasuline ja valveta parkimine terminali kõrval asuvas parkimismajas (Stockholm Parkering). Hinnainfo tel +46 (08)772 96 00. Avatud iga päev 06.00-21.00, öösel suletud. Väärisesemeid soovitame mitte autosse jätta.

Café

Esimesel korrusel on kohvi- ja karastusjookide automaat, teisel korrusel kohvi-, karastusjookide- ja snäkiautomaat.

Pagasihoid  

Tasulised kapid pagasi hoidmiseks (max 24 tundi).

Hop-On Hop-Off linnaekskursioon

Alusta linnaekskursiooni juba sadamast! Hop-On Hop-Off buss väljub iga 20-30 min järel alates kell 10.30. Pileteid on võimalik osta koos laevapiletitega meie online-broneerimissüsteemist või laeva infost. Lisaks on võimalik pileteid osta Stockholmi sadamas asuvast turiismiinfopunktist või bussist.

Turismiinfopunkt Viking Line-i terminalis
Turismiinfopunktis saad infot linna vaatamisväärsuste kohta, sealt saab küsida linnakaarti ning erinevaid infovoldikuid. Müügil on ühistranspordipiletid, vaatamisväärsuste sissepääsupiletid ning Stockholm Pass.
Infopunkt asub terminali sissepääsu juures 1. korrusel ja on avatud kell 9.30-10.00. Kohapeal saab tasuda nii sularahas (Rootsi kroonides ja eurodes) kui ka pangakaardiga (v.a. American Expressi ja Diners Clubi-kaardiga)

Åhléns City 2. korruse turismipunktist saab samuti osta erinevaid pileteid, lisaks saab seal nutiseadmeid laadida.voit ostaa monia lippuja ja ladata puhelimen tai tabletin. Turismipunkt asub Cityterminali vahetus läheduses, seal on olemas ka pagasihoid ning WC.

Lastele

Ema ja lapse tuba asub terminalis nii esimesel kui ka teisel korrusel. Olemas on mähkimislaud.

Lift

On

WC
Terminalis esimesel kui ka teisel korrusel. Samuti liikumispiirangutega inimestele. WC on ka kail, peale auto check-in-i kioskeid.

Ühistransport

Flybussarna bussid sõidavad Cityterminaleni ja Viking Line`i terminali vahel. Flygbussarna bussiga on võimalik otse Djurgårdenile sõita. Buss väljub Viking Line`i terminali eest kell 10.45, sõites esmalt Djurgårdenile ja seejärel Cityterminali (bussil on silt Djurgården). Tagasi saab bussiga, mis väljub kell 15.00 Skanseni sissepääsu juurest (bussil silt Djurgården). Buss sõidab otse Viking Line'i terminali juurde.
Hind:
Üks suund

Täiskasvanu 6€/ laps 6-11 a. 3,50€
Edasi-tagasi
Täiskasvanu 10€/ laps 6-11 a. 5,5€
Lapsed 0-5 a. tasuta koos maksva täiskasvanuga.

Bussipileteid on võimalik osta nii sularaha eest kui ka pangakaardiga.
Cityterminalist Viking Line'i ja Flygbussarna müügipunktidest, Pressbyrån kioskitest, laeva infost ja Viking Line'i terminali infost

Stockholmis Viking Line`i terminali ees asub ka piletiautomaat, kus saab tasuda kaardiga (Visa, Master Card, American Express ja Diner's Club).
Bussis saab piletite eest tasuda ainult pangakaardiga (Visa, Master Card, American Express ja Diner's Club)