Payment card

Broneeringu eest maksmine

Broneeringu eest tuleb tasuda hiljemalt 30 päeva enne reisi. Kui väljumiseni on jäänud 8-30 päeva, tuleb tasuda 24 tunni jooksul. Kui väljumiseni on jäänud vähem kui 8 päeva, tuleb reisi eest tasuda kohe. 

Viking Line jätab endale õiguse reis tühistada, kui selle eest ei ole maksetähtajaks tasutud.

Eripakettidele ja hotellireisidele kehtivaid maksetingimusi palume täpsustada broneerimisel.

Reisi eest saab tasuda:

  • internetipangas meie kodulehe kaudu, läbi Swedbanki, SEB ja Nordea pangalinkide;
  • krediitkaardiga nii telefoni teel kui ka meie kodulehel (VISA, MasterCard, Visa Electron, Visa Debit ja Debit MasterCard);
  • pangaülekandega (juhul, kui reisini on rohkem kui 30 päeva. Kindlasti märkida ka viitenumber, mis on igal broneeringul erinev);
  • Viking Line'i müügiesinduses aadressil Hobujaama 4, Tallinn (E–R 10.00–18.00);
  • Viking Line’i kassas Tallinna Reisisadama A-terminalis (E–L 8.30–16.00, P 8.30–14.00).
  • Kui klient tasub oma broneeringu osaliselt või täielikult Helsingi, Turu või Stockholmi terminalis, lisatakse reisihinnale teenustasu (5 eurot/50 SEK).

Maksevahendid

Viking Line’i müügipunktides on maksevahendina tunnustatud VISA, EuroCard, MasterCard, Diners Club International, American Express ja kohalikud pangakaardid. Laevadel on maksevahendina tunnustatud VISA, EuroCard, MasterCard, Maestro ja Visa Electron.

Eelbroneerimistasu

Kui reisija lunastab pileti terminalist samale väljumisele check-in’i ajal, tuleb tasuda eelbroneerimistasu 3 eurot broneeringu kohta Tallinnas.

Teenustasu

Kui reisija lunastab pileti Helsingi, Turu või Stockholmi terminalis lisatakse reisihinnale teenustasu (5 eurot/50 SEK) broneeringu kohta.