Tagasimakse

Õigeaegselt annulleeritud reisi eest saab raha tagasi pangaülekandega. Selle tarbeks tuleb Viking Line’ile teatada viitenumber ja pangakonto number, millelt reis tasuti.

Tagasimaksete puhul arvestatakse reisi maksumusest maha 10% või vähemalt 10 €. See tähendab, et kui reisi maksumus on kuni 100 €, arvestatakse sellest maha 10 €. Kui reisi maksumus ületab 100 €, jäetakse tühistamiskuluks 10% reisi koguhinnast. Tühistamiskulu ei võeta, kui reisil on tühistamiskaitse, esitatakse arstitõend või valitakse soodsam kajutiklass, toitlustus (või muu lisateenus). Lisateenuste soodsamaks muutmisel peab nii reisikuupäev kui ka väljumisaeg jääma samaks. Muudatus tuleb teha 24 tundi enne reisi algust.

Telefoni teel makstud broneeringu raha teise broneeringusse tõsta ei saa. Tühistamise korral kantakse raha (vastavalt annuleerimistingimustele) samale kaardile tagasi. Raha tagastamine pangakontole võib kesta kuni 14 tööpäeva

Ühtlasi saab õigeaegselt tühistatud reisi vahetada mõne muu Viking Line’i reisi vastu. Ettemaksuks jäänud summa peab realiseerima 6 kuu jooksul. Pane tähele, et erikruiisidel on tavapärasest erinevad tagasimaksereeglid. Eelbroneerimistasu ja tühistamiskaitse maksumust ei tagastata.


Tagasimakse taotlus

   
Saaja
   
IBAN
   
BIC
   
Summa
   
Panga arhiveerimisnumber
   


   
Teie kontaktandmed  
   
Telefoninumber
   
E-posti aadress
   


   
Teie broneering  
   
Broneerimisnumber
   
Reisi toimumise kuupäev ja marsruut
   


   
Lisainfo (arstitõend vms.)