Computer

Annulleerimistingimused

Üksikreisijad

Broneeringut saab muuta, tühistada või edasi lükata hiljemalt 24 tundi enne reisi algust.
Liinireisi broneeringut saab muuta internetis online-broneerimissüsteemis, meie klienditeeninduse kaudu telefonil 666 3988 ja meilitsi booking.estonia@vikingline.com.

Viking Line jätab endale õiguse reis tühistada, kui selle eest ei ole maksetähtajaks tasutud.

Kruiiside puhul saab online-broneerimissüsteemis muuta vaid reisijate arvu. Ülejäänud muudatuste tegemiseks palume ühendust võtta meie klienditeenindusega telefonil 666 3988 või meilitsi booking.estonia@vikingline.com.

Raha tagastame ainult juhul, kui reis on tühistatud reeglite kohaselt. Juba alustatud reisi kasutamata osadest tagasimakset ei tehta.

Kui minekut ei ole kasutatud ega tühistatud, on laevafirmal õigus tühistada ka tagasitulek.

Kui broneeringut ei ole õigeaegselt muudetud või annulleeritud, ei ole võimalik tellimusest tagasimakset vormistada ega juba tasutud summat uue tellimuse tarbeks kasutada.

Tühistades eripakkumiste alusel vormistatud broneeringuid, saab tasutud summat kasutada 6 kuu jooksul broneeringus olnud reisikuupäevast alates. Raha pangakontole ei tagastata.

Tühistades tellimuse vastavalt annulleerimistingimustele, saab tasutud summat kasutada 6 kuu jooksul broneeringus olnud reisikuupäevast alates.

Tagasimakse

Õigeaegselt annulleeritud reisi eest saab raha tagasi pangaülekandega. Selle tarbeks tuleb Viking Line’ile teatada viitenumber ja pangakonto number, millelt reis tasuti. Tagasimakse taotluse leiate siit ››

NB! Tagasimakse taotlus tuleb esitada 6 kuu jooksul alates algsest reisi toimumise kuupäevast!

Tagasimaksete puhul arvestatakse reisi maksumusest maha 10% või vähemalt 10 €. See tähendab, et kui reisi maksumus on kuni 100 €, arvestatakse sellest maha 10 €. Kui reisi maksumus ületab 100 €, jäetakse tühistamiskuluks 10% reisi koguhinnast. Tühistamiskulu ei võeta, kui reisil on tühistamiskaitse, esitatakse arstitõend või valitakse soodsam kajutiklass, toitlustus (või muu lisateenus). Lisateenuste soodsamaks muutmisel peab nii reisikuupäev kui ka väljumisaeg jääma samaks. Muudatus tuleb teha 24 tundi enne reisi algust.

Ühtlasi saab õigeaegselt tühistatud reisi vahetada mõne muu Viking Line’i reisi vastu. Ettemaksuks jäänud summa peab realiseerima 6 kuu jooksul. Pane tähele, et erikruiisidel on tavapärasest erinevad tagasimaksereeglid. Eelbroneerimistasu ja tühistamiskaitse maksumust ei tagastata.

Lihtsaim moodus ettemaksu kandmiseks uude broneeringusse on meile helistada. Kiiremaks teenindamiseks palume esitada uue ja vana broneeringu numbrid.

Hotellibroneeringud

Hotelliööbimisega broneering tuleb tühistada või muuta hiljemalt 10 päeva enne reisi algust. Hilisemal tühistamisel tuleb tasuda kogu reisi maksumus, v.a arstitõendi esitamisel. Tühistamiskaitse saab osta ka hotelliööbimisega reisidele.