Online broneerimise juhend lepingulisele ärikliendile

 1. Mine lehele www.vikingline.ee, paremalt leiad akna: Broneeri reis.
  Sisesta reisi andmed: üks suund või edasi-tagasi, väljumine ja sihtkoht, reisi aeg, reisijate arv, kas oled Viking Line Club liige (ei), sisesta tootekood EVCORP, kliki VAATA
 2. Vali sobivad väljumised, kliki EDASI (all paremal)
 3. Ilmub pop-up aken, kuhu palun sisesta: Ärikliendi number ja ettevõtte nimi
 4. Avaneb aken lisateenused laeval, kus saab ette broneerida koha Coffee & Seat Lounges /Club Lounges, söögid laeval, kajuti või kiirema väljumise autoga reisijale. 
  Vali sobivad teenused ja suundu kohe maksma (punkt 5 kiirtee) ja/või kliki EDASI järgmiste teenuste broneerimiseks (punkt 6).
 5. KIIRTEE: Kui soovid kohe liikuda tellimuse vormistamise ja makseinfo lehele, kliki ostukorvi ikoonil lehe alumises servas. Avaneb reisi hinnainfo leht, kus saad üle vaadata tehtud broneeringu ning kasutades linki „Maksa reisi eest“ siirdud otse tellimuse vormistamise ja arve tellimise /maksmise lehele. Sellel lehel saad sisestada reisijate andmed ja valida makseviisi. Klikkides EDASI, kuvatakse broneeringu kinnitus/arve, mis saadetakse sisestatud e-maili aadressile (arvel on ettevõtte nimi, aadress ning kontaktisiku/reisija nimi)
 6. Kui soovid lisada veel lisateenuseid, vali ööbimine hotellis ja kliki EDASI
 7. Vali  lisateenused sihtkohas ja kliki EDASI
 8. Vaata üle reisi andmed, sisesta reisijate andmed ja vali makseviis, kliki EDASI
 9. Broneering on tehtud, broneeringu kinnitus/arve saadetakse sisestatud e-maili aadressile
  (arvel on ettevõtte nimi, aadress ning kontaktisiku / reisija nimi)

Broneeringus saab edasi ja tagasi liikuda kasutades ülemist menüüriba valides sellel soovitud alajaotuse: Laevareis, Merel, Hotell, Kuhu minna, mida teha?, Maksmine ja broneeringukinnitus.  

Broneeringut saad muuta Viking Line iseteeninduses www.vikingline.ee/iseteenindus alajaotuses „Otsi/ muuda broneeringut“