Vaatamist väärt


Kanna Viking Club'i kaarti alati kaasas, sest soodustused nii maal kui merel kehtivad ainult kaardi esitamisel.


SEA LIFE

Helsingi kesklinna lähistel, Linnanmäe lõbustuspargiga samal territooriumil asuv SEA LIFE avab akna hämmastavasse veemaailma ning viib rännakule, mis annab põneva ülevaate rikkalikust ja mitmekesisest mereelustikust.
NB! SEA LIFE on avatud iga päev v. a. 24.-25.12.

UUDIS! Koorikloomade pealetung! Vähid, krabid, krevetid ja muud tegelased on vallutanud sel aastal SEALIFE'i. Ettevaatust - võib saada märjaks!
Näitus on avatud kuni 2017. a märtsini.

Kuidas minna?

Kesklinnast 10-15 min trammiga "3T Eläintarha" või "3B Eläintarha" ja bussijaamast bussiga nr 23, mahaminek "Linnanmäki" peatuses.

Viking Line Club'i soodustus:
20% allahindlust normaalhinnaga sissepääsupiletist (maksimaalselt 5 külastajat Viking Clubi kaardi kohta).


Suomenlinna 

Giidiga ekskursioon –Ekskursioonid avaldavad kaitserajatiste saladused ning jutustavad Suomenlinna värvikatest ajalooetappidest. Mälestused Rootsi ja Vene võimust räägivad elust merekindluses nii sõja kui ka rahu ajal. Miks rajati suur kindlus just saartele, kes oli õnnetu Carl Olof Cronstedt ja millal ehitati kiriku torni majakas? Tule ja selgita välja ning veeda mõnus päev Suomenlinnas! Vaata Suomenlinna kodulehelt ekskursioonide ajagraafik. 

Viking Club soodustus: Täiskasvanu pilet 8,00 €, laste pilet 3,00 € (normaalselt 10 €/4€). 

Suomenlinna muuseum –Suomenlinna keskuses asuv Suomenlinna muuseum tutvustab merekindluse ajalugu 18. sajandist tänapäevani. Püsinäitusel tutvustatakse väljakaevamistel Suomenlinna keldritest ja pööningutelt leitud  tööriistu, relvi ja laskemoona.

Ühtlasi esitletakse näitusel 18. sajandi keskel ehitatud 6,5meetrist laeva, mis on üks vanimatest säilinud paatidest. Muuseumi pileti hinda kuulub ka pooletunniste vahedega näidatav film ”Suomenlinna Experience”, mis kestab 25 minutit. Filmi näidatakse soome, vene, rootsi, inglise, saksa, prantsuse, jaapani ja hispaania keeles. Lisainfo ja ajagraafik Suomenlinna kodulehel. 

Viking Club soodustus: Täiskasvanu pilet 5,50 € (normaalselt 6,50 €)