Liitumistingimused

Viking Clubi liikmeteks võivad astuda kõik Eesti Vabariigis elavad üle 16 a. eraisikud. Viking Clubiga liitumine, liikmelisus ning klubikaart on tasuta.

Registreerudes Viking Clubi liikmeks, teata oma nimi, kodune aadress, toimiv e-posti aadress, sünniaeg ja telefoninumber. Viking Club on internetipõhine ning kõik uudised nii eripakkumistest ja soodustustest kui ka muud teated saadame e-posti teel.

Registreerudes Viking Club Eesti liikmeks, nõustud saama meie poolt saadetud uudiskirju. Uudiskirjad saadame Sinu e-posti aadressile.

Klubiliige vastutab registreerudes ise antud kasutajatunnuse, salasõna ja e-maili õigsuse eest.

Viking Clubi liikmelisus on ainuisikuline - see tähendab, et klubisoodustuste saamiseks peab klubiliige olema ise kaasreisija. Klubikaardi kasutada andmine sõpradele-tuttavatele on keelatud. Sama pere kõik liikmed võivad kuuluda Viking Clubisse, ühist perekaarti meil hetkel ei ole.

Kliendikaart tuleb esitada terminalis check-in-is, laeval ja maal klubisoodustuste saamiseks.
Uutel liikmetel, kellel kliendikaarti veel ei ole, tuleb reisile minnes kaasa võtta Viking Clubi registreerumiskinnitus, mis kehtib 1 kuu peale registreerumist.

Viking Club Eesti soodustusi saab kasutada ainult omades Viking Club Eesti kliendinumbrit ja kliendikaarti.

Viking Line’i kliendiandmebaasis olevaid andmeid ei kasutata muudel eesmärkidel ega loovutata kolmandatele isikutele.

Viking Club Eestil on õigus lõpetada kliendi liikmelisus, kui klient on oma liikmelisust väärkasutanud või kui klient ei ole liitumisel teatanud oma õigeid andmeid.