Viking Line viib Linnanmäki valguskarnevalile!

Linnanmäki lõbustuspargi hooaja lõpp kulmineerub traditsioonilise Valguskarnevaliga 8.–22. oktoobril, mis tähistab sellel aastal oma 11. sünnipäeva. Hooaja viimasel päeval, laupäeval, 22.10., toimub tavapärane võimas ilutulestik, mida kogunevad vaatama nii pargi külalised kui ka linnakodanikud selle ümbruses

Karneval toob endaga kaasa palju valgust ja värve, mis pimedatel sügisõhtutel panevad atraktsioonid ja pargi taimestiku eriliselt särama. Kõigele lisaks saab Ratalaaksos (pargi lõunapoolses osas) näha ka koostöös Lux Helsingiga toodetud Petri Tuhkaneni kavandatud interaktiivset ja mängulist Joukkovoima valgusteost.

Eripakkumine:

Päevakruiis + Linnanmäki randmepael 49€/reisija
Hind Viking Club'i liikmele: 43€/reisija

Pakkumine kehtib Linnanmäki Valguskarnevali ajal 8.–22.10.2016.

Täpse programmi leiad siit.


Linnanmäe lõbustuspargis juba igav ei hakka, seda enam, et aeg-ajalt näeb seal maailma pea peale pööratult. Külastajad on just selles pargis kogenud suve kõige vahvamaid hetki juba aastast 1950. 

Info

  • Sissepääs Linnanmäe lõbustusparki - tasuta.
  • Panorama Tower - tasuta.
  • Alla 100 cm pikkustele lastele 10 tasuta sõitu.
  • Üle 40 atraktsiooni ja mängu.
  • Kohapeal on müügil atraktsioonidele ka eraldi pileteid.

Uudis 2016!

Kuidas teha suhkruvatti?  Suhkruvatikool on kindlasti Linnanmäe selle suve magusaim uudis. Kursused toimuvad Shop Caramelli's ning see on Soome esimene ja ainus suhkruvatikool. Koolituse hind 7€, õppemaksu saab tasuda Suhkruvatikooli kassas.

Uuendatud on ka Minimäki, kus on palju atraktsioone väikestele lastele ning siinsamas on ka kohvik. Uued atraktsioonid on Poppis ja Propelli, seiklusmatk Retk Maa sisemusse ja mängud Osavus ja Kalapüük.

Uus on ka Games Vault, kus saad end koos sõpradega proovile panna. Uued mängud on ka MotoGP ja Pac-Man Smash õhuhoki.

Linnanmäel on avatud uus Mehhiko restoran Flores FreshMex, kus saad oma soovi järgi maitsva tortilla kokku panna.

Hea teada!

Panorama Sightseeing Tower – vapustavad vaated Helsingile 53 m kõrguselt. TASUTA!

Väikesed külastajad saavad tasuta nautida järgmisi atraktsioone: Panoraam, KotKot, Kuuputin, Mereröövlilaev, Miniautod, Muksupuksu, Pallikarussell, Minikarussell, Piloot, Trummelkarussell ja Vankriratas. Kui laps ei soovi tasulistele atrakstioonidele minna, siis ei pea ka käepaela ostma.

Kuidas minna?

Linnanmäki paikneb Helsingis Alppiharju linnaosas. Peavärav asub Tivolikuja 1 ja jääb Alppila poolele. Jalgsi saab parki siseneda lõunaväravast Helsinginkatult. Kuna parkimiskohti on vähe, soovitatakse lõbustusparki tulla ühistranspordiga.

Kesklinnast pääseb Linnanmäele nii trammi, bussi kui ka metroorongiga. Uuri lisa siit: www.hkl.fi.

Autoparkla asub Alppila poolel, parkimiskohti on piiratud koguses ning tund parkimist maksab 2 eurot.