Omena hotellid

Omena hotellid asuvad alati südalinnas ning ühte tuppa mahub ööbima kuni 4 täiskasvanut.  Hotelli vahetus läheduses asuvad mitmed kohvikud, restoranid ja ostutänavad. Helsingis saab valida kolme erineva hotelli vahel: Omena Hotel Lönnrotinkatu, Omena hotel Eerikinkatu ja Omena hotel Yrjönkatu.

Kõik hotellitoad on kaasaaegsed ja avarad, ööbima mahub korraga kuni neli täiskasvanut. Tubades on kaheinimesevoodi ning kaks lahtikäivat tugitooli, dušš, WC, televiisor, föön, külmutuskapp, mikrolaineahi ja veekeetja.

Broneerimine

Broneerimine ja lisainfo hotelli kodulehelt www.omenahotels.com.
Ööbimise hind ei sisalda hommikusööki, kud lisateenusena on võimalik tellida hommikueine tuppa või teha seda kohalikus partner-restoranis.
Pääs hotelli ja hotellituppa toimub indivduaalse numbrikoodi alusel, mis saadetakse teile SMS-iga või e-posti teel paar tundi enne hotelliööbimise algust.
NB! Hotellides puudub kohapealne teenindav personal.

Soodushind Viking Line'i klientidele

Omena hotellituba broneerides kasutage Viking Line'i klientidele mõeldud sooduskoodi VIKINGLINE2016, mis annab tavahinnast 10% allahindlust.
NB! Kui soovite soodustust Viking Line'i laevareisist, saatke meile Omena hotelli broneeringukinnitus koos laevareisi sooviga Viking Line'i broneerimiskeskusesse booking.estonia@vikingline.com.