Rootsi

Rootsi on sõbralik riik ning avastamist väärivad ka teised linnad peale Stockholmi. Seiklemist jätkub nädalateks, ent populaarsemaid kohti jõuab külastada ka ühe päeva jooksul.

Rootsi on Põhjamaade hulgas suurima elanike arvuga riik. Läänes eraldavad seda Norrast mäed ning Läänemere põhjaosas ulatub Rootsi Botnia laheni.
Rootsi köök on tuntud oma maitsva delikatessivaliku (Smorgåsbord), Läänemere heeringa, hernesupi ja pannkookide poolest. Rootsi suudab oma suhteliselt suure pindala ja mitmekülgse ajaloo-kultuuri tõttu elamusterohkeid üllatusi pakkuda ka siis kui seal korduvalt ja korduvalt käia.

Rootsi on sõbralik riik ning avastamist väärivad ka muud paigad peale Stockholmi.
Seiklemist jätkub nädalateks, ent populaarseid sihtkohti jõuab külastada ka ühe päeva jooksul.
Lisainfot selle toreda maa kohta leiad Rootsi turismiinfo kodulehelt: www.visitsweden.com »   Vikingiga otse suurlinna südamesse! Punased laevad viivad Su lausa Stockholmi kesklinna, sadamast on jalutustee kugusel keskus ja vanalinnootsi on sõbralik riik ning avastamist väärivad ka muud paigad peale Stockholmi. Seiklemist jätkub nädalateks, ent populaarseid sihtkohti jõuab külastada ka ühe päeva jooksul.

Vikingiga otse suurlinna südamesse!

Punased laevad viivad teid lausa Stockholmi kesklinna, sadamast on jalutustee kaugusel keskus ja vanalinn. Tutvust Stockholmiga võite alustada ka juba sadamast, kust meie linnaekskursiooni bussid väljuvad pool tundi peale laeva saabumist sadamasse.

  • Foto:Triin Raa

  • Foto:Triin Raa