Lastele

Kogu perega reisile minek tekitab paljudes lapsevanemates mitmesuguseid küsimusi. Viking Line on loonud head tingimused selleks, et vanemad võiksid lapsed reisile südamerahuga kaasa võtta ega peaks muretsema, et noorperel igav hakkab.

Põnevust jagub igal aastaajal ning koolivaheaegadel ja suvel on laeval eriprogramm. Ei tasu unustada sedagi, et mängides on hea võimalus leida endale uusi sõpru.

Rikkalikud võimalused

Viking XPRSil on lastel võimalus sukelduda pallimerre, joonistada, meisterdada ja koolivaheaegadel lustida koos laevakass Villega. Ville Viking on rõõmsameelne valge kiisu, kellele meeldib hirmsasti laevaga sõita. Ta on alati valmis uuteks vallutusteks ja mõtleb kogu aeg välja midagi põnevat, millega laste aega sisustada.

Ville Vikingi randmepael 01.09.–31.12.2014

Ostes Ville Vikingi randmepaela, kingitakse sulle õhupall, pulgajäätis ja meelepärase joogiga Ville Viking`i klaas, mida saad täita nii palju kui süda lustib! Randmepael maksab 7,50 eurot ja selle saab broneerida koos laevareisiga või osta laevalt. Randmepael on mõeldud kõigile alla 12aastastele lastele ja kehtib liinil Tallinn-Helsingi 24h.

Viking Line jätab endale õiguse muudatusteks. Värskeim info alati kodulehel.