Pakkumised

 • 1. Lisateenused autoga reisijatele

  Broneerides parema asukoha autotekil, kindlustate laevast väljasõidu eelisjärjekorras. Kuigi mõnikord laaditakse kaubavedu teostavad sõidukid maha esimesena, garanteerime parema asukoha tellinud sõidukitele maalepääsu nii kiiresti kui võimalik.

  Loe lisaks

 • 2. Klassiga merele!

  Kevadine klassiekskursioon Helsingisse - miks mitte? Viking Line, Läänemere rõõmsaim laevastik, innustab kõiki spordi- ja noorterühmi. Räägi, millist reisi teie rühm soovib, ja meie aitame planeerimise ning korraldamisega.

  Loe lisaks

 • 3. Pakett "Kolm ühes" liinil Tallinn Helsingi

  Tallinn-Helsingi liinireisi pakkumine sisaldab reisijapiletit, hommiku- või õhtusööki Rootsi lauas ja ülesõidukajutit.

  Hind alates 39,50€/reisija

  Loe lisaks

 • 4. Päevakruiis Helsingisse, maaloleku aeg 11 h.

  Väljumine Tallinnast kell 08.00, saabumine Helsingisse kell 10.40. Väljumine Helsingist samal päeval kell 21.30, saabumine Tallinnasse kell 00.00.

  Hind 28€/reisija

  Loe lisaks

 • Stockholm

  5. Tallinn–Stockholmi kruiis

  Ajavahemikus 12.6.–29.8.2014 on võimalik Viking Line`i punase laevaga seilata Tallinna südalinnast otse Stockholmi südalinna. Väljumine Tallinnast kell 14.25, saabumine Stockholmi kell 10.00 (kohaliku aja järgi). Väljumine Stockholmist kell 16.30 (kohaliku aja järgi) ja saabumine Tallinna kell 13.40. Laevad M/S Mariella ja M/S Gabriella.

  Loe lisaks

 • Scandic Grand Marina

  6. Hotellipakett Tallinnast Helsingisse, ööbimine hotellis Scandic Hotel Grand Marina

  Hotell Scandic Grand Marina asub sadama vahetus läheduses, vaid lühikese jalutuskäigu kaugusel Helsingi kesklinnast. See asukoht on ideaalne, et minna avastama selliseid vaatamisväärsusi nagu Kaivopuisto park, turuplats ja Uspenski katedraal. Hotelli ligidal leidub ka ostukeskusi ja restorane. Hotellist on kesklinna 0,5 km, lennujaama 20 km, raudteejaama 1 km ja bussijaama 1,2 km.

  Hind 131€/2 inimest

  Loe lisaks

Viking Line-Merekauplus

Soodsad ostud merel!

Kaupluse laiast valikust leiate kõrgklassi kosmeetikatooteid, erinevaid maiustusi ja kvaliteetseid alkohoolseid jooke.
UUDIS! Victoria`s Secret Beauty ilutooted nüüd Viking Line`i laevadel.